Profile
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
Competition | Competition | Appearances | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24 | 118 | 1 | 3 | 5 | |||
Fortuna Polish Cup | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
Fortuna 1 Liga | 5 | 23 | 0 | 1 | 0 | ||
3 Liga - Group I | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | ||
3 Liga - Group IV | 4 | 19 | 0 | 0 | 1 | ||
3 Liga - Group III | 2 | 11 | 0 | 1 | 3 | ||
2 Liga | 10 | 55 | 1 | 0 | 1 | ||
Central Youth League | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Fortuna Polish Cup
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
Second Round | Oct 31, 2023 | Stal Brzeg | Warta Poznan | 0:4 | 4 | - | - | - |
Fortuna 1 Liga
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
14 | Nov 6, 2023 | Chrobry Glogow (18.) | Znicz Pruszkow (15.) | 1:0 | 4 | - | - | - | |||||||||
19 | Dec 15, 2023 | Resovia Rzeszow (16.) | Odra Opole (5.) | 1:0 | 5 | - | 1 | - | |||||||||
23 | Mar 8, 2024 | Znicz Pruszkow (12.) | Nieciecza (11.) | 2:0 | 5 | - | - | - | |||||||||
30 | Apr 28, 2024 | Miedz Legnica (10.) | Znicz Pruszkow (13.) | 1:2 | 3 | - | - | - | |||||||||
33 | May 18, 2024 | Gornik Leczna (4.) | Stal Rzeszow (11.) | 1:3 | 6 | - | - | - |
3 Liga - Group I
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
3 | Aug 19, 2023 | Warta Sieradz (13.) | U. Skierniewice (16.) | 1:5 | 5 | - | - | - |
3 Liga - Group III
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
16 | Nov 11, 2023 | Rekord B-B (1.) | Gwarek T.G. (14.) | 3:1 | 5 | - | - | 1 | |||||||||
33 | Jun 1, 2024 | Gwarek T.G. (16.) | Rekord B-B (1.) | 1:4 | 6 | - | 1 | 2 |
3 Liga - Group IV
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
7 | Sep 9, 2023 | Garbarnia (3.) | Czarni Polaniec (4.) | 0:0 | 8 | - | - | - | |||||||||
9 | Sep 22, 2023 | KSZO Ostrowiec (5.) | Wieczysta (6.) | 0:1 | 3 | - | - | 1 | |||||||||
26 | Apr 20, 2024 | NKP Podhale (16.) | Orleta R.P. (15.) | 3:1 | 5 | - | - | - | |||||||||
30 | May 15, 2024 | Wislanie J. (10.) | KS Wiazownica (15.) | 2:1 | 3 | - | - | - |
2 Liga
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Jul 22, 2023 | KKS Kalisz (3.) | Radunia Stezyca (7.) | 0:1 | 4 | - | - | - | |||||||||
4 | Aug 13, 2023 | Wisla Pulawy (1.) | Stomil Olsztyn (10.) | 2:1 | 10 | - | - | - | |||||||||
6 | Aug 26, 2023 | Stalowa Wola (12.) | Stomil Olsztyn (15.) | 0:1 | 4 | - | - | - | |||||||||
9 | Sep 17, 2023 | Lech Poznan II (11.) | Pogon Siedlce (12.) | 0:4 | 2 | - | - | 1 | |||||||||
11 | Sep 30, 2023 | Sandecja (18.) | KKS Kalisz (1.) | 0:2 | 4 | - | - | - | |||||||||
14 | Oct 21, 2023 | Hutnik Krakow (9.) | Olimpia Elblag (6.) | 1:0 | 9 | - | - | - | |||||||||
19 | Nov 25, 2023 | KKS Kalisz (3.) | Lubin II (10.) | 3:1 | 1 | - | - | - | |||||||||
21 | Feb 24, 2024 | Sandecja (17.) | Lubin II (11.) | 1:1 | 10 | - | - | - | |||||||||
25 | Mar 23, 2024 | KKS Kalisz (1.) | Stomil Olsztyn (16.) | 0:0 | 7 | 1 | - | - | |||||||||
28 | Apr 13, 2024 | Stalowa Wola (7.) | Olimpia Elblag (14.) | 0:0 | 4 | - | - | - |